שיש איציק : שיש למטבח | שיש אבן קיסר | שיש יוקרה למטבחים
משטח שיש

משטח שיש

הרבה מטבחים ישראלים מכילים משטחי שיש, משטח שיש ידוע ביופי ובפרקטיות שלו והוא מגיע במגוון של טקסטורות ודגמים. מומלץ לבחור שיש למטבח לפי מאפייני החומר, לפי העמידות של השיש וכל התנאים שנדרשים לו לאחזקה שוטפת.

בחירה של משטח שיש למטבח ולאמבטיה זו לא בחירה פשוטה ורצוי לקחת בחשבון כמה גורמים. לפני הכל גודל התקציב שלכם, יש מחירים שונים לכל שיש, בדקו את המידה של המשטח שאתם צריכים על מנת שתקבלו הצעת מחיר מהימנה. פרמטר נוסף הוא ההתאמה של השיש לחלל, יש בחנויות השיש מגוון של סוגים, מרקמים וטקסטורות כאלה ואחרות, וכדאי לצלם מראש את החלל כדי לראות אם הוא מתכתב עם שאר האלמנטים. בחירה לא קפדנית תיצור מראה לא הרמוני בחלל.

משטח שיש למטבח

מטבח נחשב היום לחלל מרכזי ביותר בבית, לא פחות מזה של הסלון, לכן חשוב לעצב אותו בקפידה ובצורה שתשמר את כל ערכי המטבח הפונקציונאליים. מטבח שעושה רושם, תמיד ישמור על חזות אסתטית ורהוטה, המשטח שלו יהיה עשוי משיש שנגיש וקל לנקות אותו. השיש, הוא סלע שנוח לעבוד אתו ולבצע בו רמות גמור יפות ויצירתיות.

יש סוגים שונים של משטחי שיש למטבח כמו, קוריאן, גרניט או שיש חברון או שיש טבעי ועוד. לכל משטח שיש מחיר משלו, יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב לבחור בקפידה את השיש המתאים במיוחד עבורכם.

למה נעדיף משטח שיש על פני עץ או נירוסטה?

רוב הישראלים יעדיפו את המשטח השיש על פני כל משטח אחר בעיקר בגלל היעילות ואחר כך בגלל המראה. חשוב לציין שככל ששיש טבעי יותר, כך הוא חשוף יותר ורגיש יותר לתחזוקה. לכן בבחירה שלכם קחו בחשבון עובדה זו. שיש מגרניט נחשב לשיש מאוד חזק ואולי אף העמיד ביותר. גם אם נחתוך ללא קרש חיתוך הוא לא יישרט, עם זאת לא מומלץ להניח עליו ישירות סיר רותח. לשיש גרניט יש מראה מקושקש ולא תמיד אחיד וזה יכול גם לגרום להתלבטות בבחירה של חיפוי או משטח שיש.

לצפייה בעמוד < קטלוג שיש אבן קיסר > לחץ כאן

לפגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר

    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן