שיש איציק : שיש למטבח | שיש אבן קיסר | שיש יוקרה למטבחים
תיקון שיש

תיקון שיש

תיקון שיש – השיש שאנחנו בוחרים לחללי הבית שלנו, נחשב לאחד החומרים החזקים שיצר הטבע. שיש הוא סלע שנוצר בתהליכים מיוחדים בבטן האדמה, בתהליך יצירה של שיש מעורבים מגוון של מינרלים שמספקים את החוזק של השיש, העמידות והגוונים המרהיבים. השיש משמש אותנו למגוון צרכים בייחוד בחללי הבית כמו אמבטיה ומטבח. כחלק מהבלאי הטבעי של כל מוצר, גם בשיש יכולים להיגרם סדקים, שריטות, או פגמים שנוצרו מלחץ גדול על משטח שיש, בכיור שיש או חיפוי משיש.

בכל תהליך של תיקון שיש, יתבצע טיפול שהוא ממוקד מטרה, טיפול בסדק שנוצר, בחיבורים של השיש ועוד. כל טיפול ינסה לא להרחיב ולמנוע לגמרי את הפגם שנוצר ולא לאפשר נזילות או חדירה של מים, באם זה נוגע לכיור וכו'. תיקון שיש למטבח באזור הכיור יתבצע גם על ידי דבק שהוא מיוחד לשיש ולאחר מכן תבוצע פעולת ליטוש.

תיקון שיש שבור

ישנן שתי אופציות לתיקון שיש למטבח ולאמבטיה, במידה ונשברה ממשטח שיש חתיכה. הראשונה בהנחה שהחתיכה של השבר קיימת ולא נעלמה, ניתן יהיה לבצע תיקון של השיש באמצעות הדבקה ייחודית של החלק השבור ולאחר מכן ליטוש של התיקון עד לרמת גימור מושלמת וחלקה שלא ניתן לראות שום סימן מהשבר.

האופציה השנייה, אם אין חלק שבור בנמצא, אפשר יהיה להשלים את השיש עם חתיכה שקיימת במאגר של המתקן. נדרש למצוא חתיכה שתהיה מדויקת בגוונים, בטקסטורה ובסוג של השיש השבור. זאת גם ניתן לבצע על ידי הדבקה וליטוש לאחר מכן.

כיור שיש שנשבר

במידה ונשבר כיור משיש ניתן לבחור כיור שיתאים לכיור השבור. יש היום מגוון של שיטות תיקוני שיש מיוחדים במקרה של כיור שבור, יש לעשות התאמה מיוחדת לשיש כדי להתאים באופן הכי מדויק התקנה לכיור שיש החדש. חשוב לזכור שכל תיקון שיש כזה דורש רק יד מיומנת של איש מקצוע שיודע לבצע התאמות ולעבוד עם שיש. לכן לכל תיקון שיש מחיר אחר וזה בהתאם לנזק ולסוג העבודה הנדרשת.

 

אנחנו בשיש איציק נלווה אתכם עד לקבלת השיש שתמיד חלמתם עליו. ליצירת קשר לחץ כאן! ראה גם : שיש קיסר קטלוג

לפגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר

    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן